Sponsorlu Bağlantılar

Medikal Estetik

Medikal Estetik

Burun estetiği operasyonlarında tam iyileşme süreci yaklaşık 2-3 ay sürer. Bu süreçte burundaki uyuşma oranı kaybolmaya başlar. Yaklaşık 6 ay ile 1 yıl arasında burnunuzun tam şekline kavuşursunuz.

Burun ve yüz estetiği operasyonlarından sonra iyileşme sırasında dikkat edilmesi gereken başlıca noktalar şunlardır; yaklaşık 2-3 gün optik lens takmamalısınız. 4 haftadan önce gözlük takmamanız yararınıza olacaktır. Taktığınız gözlükler ağır malzemeden yapılmışsa 2 ila 3 ay kullanmamalısınız. Şişlik ve morlukları azaltmak için bol buz tedavisi uygulamalısınız.

Burunda doğuştan veya sonradan oluşan bazı görünüm sorunları olabilir. Bu sorunlar insanların sağlığını olumsuz etkileyecek sorunlar arasında yer almaktadır. Medikal estetik ameliyatı hem görünüm hem de sağlık sorunları nedeniyle tercih edilebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu