Sponsorlu Bağlantılar

İş adamı Gökhan Sarıgöl hakkında çıkan iddiaları yanıtladı

İş adamı Gökhan Sarıgöl hakkında çıkan iddiaları yanıtladı

Fly Service Turkey Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Gökhan Sarıgöl son günlerde şirketi ve hakkında çıkan iddiaları yanıtladı.

Sarıgöl, Süper Kulüp Medya Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Gür’ün sorularını tek tek yanıtladı.

İşte o çarpıcı röportaj:

Gökhan Sarıgöl kimdir?

Gökhan Sarıgöl FLY Hava Kargo Servis Havacılık ve Turizm Hizmetleri Ltd. Şti’nin kurucu ortağı olup ticari itibarı yüksek olan saygın bir iş adamıdır.

Çocukluğunda uçakların iniş kalkışını izleyen Gökhan Sarıgöl, şimdi bir işadamı ve değeri 2 milyon doları bulan bir maket uçak koleksiyonunun sahibi. Sarıgöl, 3 bin adet maket uçaktan oluşan bu koleksiyonuyla bir müze kurdu. İşadamı Sarıgöl, Guinness rekorlar kitabına girmeyi planlıyor. Gökhan Sarıgöl, ABD, İngiltere ve Almanya’daki bu alandaki en iyi müşterilerden biri. İşadamı, müzayededeki uçak modelleri için 5-6 bin dolar vermekten de kaçınmıyor. Sarıgöl, yıllarca topladığı uçak ve fotoğrafları ev ve işyerine sığdıramayınca bunun için de bir yol buldu. Florya’daki işyerinin 200 metrekarelik yan dairesini 400 bin dolara satın alan Gökhan Sarıgöl koleksiyonunu burada sergiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -