Sponsorlu Bağlantılar

Disney’in Yaklaşan Animasyon Filmleri

Disney, stüdyoyu yığının en üstüne geri getireceğini umduğu animasyon filmlerinin listesini açıkladı. Fox’un Ice Age ve Horton Hears A Who filmleriyle ve DreamWorks’ün Shrek juggernaut ve yeni Madagaskar devam filmiyle başarısı göz önüne alındığında, inisiyatifi yeniden ele geçirmeye çalışmak zor bir zaman. Ama işte bunu nasıl yapacak…

Wall-E Yeni Pixar filmi olduğu için bunu bir süredir biliyorduk ve 18 Temmuz’da İngiltere ekranlarında gösterime girdi. Herkes Dünya’yı terk edip bir robotu geride bırakırsa ne olacağının hikayesi. Andrew Stanton ( Pixar’ın en büyük hiti Finding Nemo ) yönetiyor.

13 Şubat 2009’da vizyona girecek olan Bolt Set, Disney animasyonunu 3D’ye alan film, bundan sonra tüm sinemalarda olacağı gibi. Arabalar ve Oyuncak Hikayesi’nin biraz karışımı gibi görünüyor , çünkü bir TV şovunda oynayan, ekrandaki süper güçlerinin gerçek olmadığını fark ettiğinde bir kros yolculuğuna çıkan bir köpeğin hikayesi. John Travolta seslendirme görevinde.

Tinker Bell Bu, en azından eski Disney klasiklerinin korkunç doğrudan piçleştirme devam filmlerinden biri olmayan doğrudan DVD ve Blu-ray sürümüdür. Ekim’de çıktı.

https://filmizle.run/karlar-kralicesi-2-izle/

Yukarı Bu, Pixar’dan ve Monsters Inc ekibi tarafından yönetiliyor . 29 Mayıs 2009’da vizyona girecek (ileriye dönük planlama için onları suçlayamazsınız), aniden yeni bir hayat kiralayan ve belki de sonuçta dünyayı keşfetme şansı yakalayan 78 yaşındaki bir adam hakkında.

Toy Story 3-D Her şeyi başlatan Pixar filminin dönüşüne hazır olun. Bu serideki üçüncü film değil – buna birazdan geliyoruz – bunun yerine orijinalin 3D versiyonu. 2 Ekim 2009’da vizyona giriyor. Prenses ve Kurbağa Belki de en çok sabırsızlıkla beklediğimiz film. Disney, burada elle çizilmiş animasyon köklerine geri dönüyor ve Ron Clements ve John Musker ( Aladdin, Little Mermaid ) yönetiyor. Bize göre Disney, Pixar tarafından kör edildiği için 2D animasyon özelliklerini terk etti ve iyi bir hikaye yazmanın kullanılan animasyon türünden çok daha önemli olduğunu unuttu. Rant bitti. Bu, 19 Şubat 2010’a ayarlandı. Yikes.

Tinker Bell North Of Never Land Daha doğrudan DVD/Blu-ray ücretine. 2009’da bekliyoruz.

Toy Story 2 3-D Bugüne kadarki en iyi Toy Story filmini beyaz perdede izlemek istiyorsanız, 12 Şubat 2009’da saçınızı yıkamayın . Bu da 3D tedavi alıyor. Ve iştahınızı kabartıyorsa, o zaman beklemek için fazla zamanınız olmayacak…

Toy Story 3 Yıllarca durup durup, başaracaklar mı/yapamayacaklar mı, Toy Story 2 yardımcı yönetmeni Lee Unkrich, Disney’in belki de en değerli animasyon serisinin üçüncü filmi için çok çalışıyor. 16 Temmuz 2010’da çıkıyor (her ne kadar ABD bir ay önce alacak olsa da – bah!) ve Hanks ve Allen seslendirme görevlerine geri döndüler. 2010 Noeli için Rapunzel Seti, bu Walt Disney Animation Studios’un (yani Pixar’ın değil) klasik hikayesinin bilgisayar destekli yeniden anlatımıdır. Bol saç bekleyeceğimize söz veriyoruz. Disney, klasik hikayeleri uyarlama konusunda pek çok başarıya imza attı ve bu başka bir şey olmalı. Tinker Bell Bir Yaz Fırtınası Artık tatbikatı biliyorsunuz. Doğrudan DVD/Blu-ray’e, bu 2010’da çıkacak.

Newt Gary Rydstrom, özellikle son Star Wars filmlerinde değil, en iyi ses efektleri çalışmasıyla tanınır . Ama o kameranın arkasında…, üzgünüm, bilgisayar, Pixar’ın 2011 sürümü için. Gezegendeki türlerini kurtarmak için ‘birlikte çalışması’ gereken son erkek ve dişi mavi ayaklı semenderler hakkında. Sadece birbirlerinden nefret ederler. Rydstrom daha önce Ratatouille’den önce oynanan harika Pixar kısa filmi Lifted’ı yönetmişti .

Ayı ve Yay Pixar’ın 2011’de ikinci bir filmi daha var ve Noel gösterimi “sağlam ve efsanevi” bir İskoçya’da geçiyor. DreamWorks’ün mükemmel filmi The Prince Of Egypt’ın yönetmenlerinden Brenda Chapman, bu fantastik macerayı yönetiyor.

Arabalar 2 2012 yazında, Arabalar 2 konusunda kararsız kaldık . İlki çok uzundu, gerçekten sarkık bir ikinci perdeye sahipti, ama pırıl pırıl bir birinci ve son üçlü. Ratatouille ve Antz yapımcısı Brad Lewis, Şimşek McQueen’in dünyanın en iyilerini üstlendiğini gören ikinci macerasını yönetiyor.

Elflerin Kralı Walt Disney Animasyon Stüdyolarından ve bir Phillip K Dick kısa hikayesine dayanıyor. Bu, Noel 2012’de olacak.

Kaynak: https://filmizle.run/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu