Sponsorlu Bağlantılar

Dexter Dizisi Hakkında Bilgiler

Hala Michael C. Hall’un Dexter’ı canlandırması ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Yapmamaya çalışıyorum ama onun sadece yanlış şekilde olduğunu hissetmekten kendimi alamıyorum. O çok… iri ve atletik görünüyor. Sanırım daha yabani olsaydı bütün bu insanları öldürebileceğine inanmak daha zor olurdu ama öte yandan, onun bir laboratuvar teknisyeni olması gerekiyordu. Onun bir çeşit… daha az kaslı olmasını beklemez miydin, belki?

https://1080pfilmizle.org/dizi/riverdale-turkce-dublaj-full-hd/

Tanıtım çekimlerinde iyi görünüyor ama ona bunu vereceğim.

Diğer bir şey ise, hala satırları yanlış iletmesi. Yemin ederim bir yerde cümlelerin arasındaki durakları yiyor ve onları iki yerine tek satırda eziyor. Ama o zaman önümde senaryo yok, o halde kimi yargılayacağım? Elbette bir televizyon eleştirmeni dışında. Öyleyse, görelim.

Dexter’ın Haftanın Kurbanı, birkaç yıl önce bir adamı öldürdüğü için bir çocuk gözaltı merkezinden yeni serbest bırakılan bu sarkık saçlı çocuk. Dexter, sistemle alay ettiğini, uzun süre uzaklaştırılmadığından memnun olduğunu ve başka bir hamle yapmayı planladığını düşünüyor – Dexter, çocuğu bir antika pazarına kadar takip ettiğinde, kötü görünümlü bir av bıçağı aldığında ve el salladığında bu teori biraz güçleniyor. bir manyak gibi etrafta. İnce, gerçek ince.

Bu anlatıya eşlik eden geçmişe dönüş dizisi, Dexter’ın ilk kez bir insanı öldürmesini açıklıyor: babasının götürüldüğü hastanede, kendini biraz merhamet meleği gibi sanan bir hemşire, hastalara morfin dağıtıyormuş gibi moda. Haftanın mesajı (bunları izleyicinin boğazına tıkmayı gerçekten seviyorlar, değil mi?) Dexter’ın sadece hayat kurtarmak için öldürdüğü; o sadece diğer insanları öldürecek insanları öldürür.

3. bölüm olduğu için, bize göstermek yerine hala bunu söylüyorlar; ve Dexter, kendisinin de sadece hak edenleri öldürdüğünü öğrendikten sonra kurbanını bağışladığında, bu gerçekten yazarların düşündüğü gibi bir vahiy değildir. Yazık, çünkü birkaç bölüm sonra işe yaramış olabilir. Oh iyi.

Yani, orada iki arsa dizisi var; Ayrıca Doakes’la ilgili tuhaf bir şeyler yaşıyoruz. Görünüşe göre geçen haftaki polis katili hikayesi tam olarak bitmemiş ve öldürülen kadın Doakes’ın öldürülen polisin karısını nakavt etmesiyle kalmayıp aynı zamanda başka bir Miami polisinin kız kardeşi olduğu için daha da karmaşık hale gelmek üzere. ve herkes çok kızgın ve hepsi palyaço maskeleri takıp etrafta koşturuyor ve bu alt planın amacı ne? Biri gerçekten bu saçmalığı kesmeliydi.

Aynı zamanda, bazı fahişelerle Buz Kamyonlu Katil’in en yeni kurbanıyla ilgili olarak ne görmüş olabilecekleri veya neleri görmemiş olabilecekleri hakkında röportaj yapmak için Deb’i tekrar Yardımcısı üniformasını giymeye zorladık; Aslında olan biten her şeye rağmen onun hala etrafta olduğunu neredeyse unutuyordum – şehir hokey sahasında yeni bir beden bıraktı ve gece bekçisi kayboldu. Laguerta, söz konusu bekçi için şehir çapında bir insan avı ilan ediyor, herkes zaten onun katil olmadığını ve bir aptal olduğunu biliyor olsa da, çünkü sonuçta Laguerta’nın amacı bu, umurumda değil. Ve Rita’nın eski kocasıyla ve çocuk nafaka servisleriyle sorunları var ve genel olarak tahammülü var, çünkü Rita’nın amacı bu… Her zaman biraz yorucu, çünkü konuların hepsi tamamen ilgisizdir ve hiçbirini tatmin edici bir şekilde geliştirmek için hiçbir zaman gerçekten zaman yoktur. Bu bölüm, öncekiler gibi, tam bir karmaşaydı.

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu