Sponsorlu Bağlantılar

Çok Beğeneceğiniz 9 Efsane Film

Tarantino ve Rodriguez’in Grindhouse’u iki farklı filmi birleştirmenin işe yaramadığını kanıtlarken ( Ölüm Kanıtı – çöp, Gezegen Terörü – as) Rob, kasıtlı olarak veya kasıtlı olarak ikiye ayrılamayan filmlere bir göz atıyor:

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

Yeni başlayanlar için oldukça kolay bir tane, bu. Anlatıdaki kopuşun nereden geldiği aşikar – ve özel sürüm DVD’ye sahipseniz daha da kolay, çünkü diskleri değiştirmeniz gerekiyor. Kardeşlik Ayrıkvadi’de toplandı ve Yüzük ile ne yapacağını tartışıyorlar (her zaman neden kimsenin bir kartal alıp doom’un üzerinden uçup onu düşürmeyi önermediğini merak etmişimdir) ve sonunda asıl hikayeye geçiyoruz. Artık kırık havuç tıkaçları ya da harika bir hobi zamanı geçirmek için dolaşmak yok: işler ciddileşiyor. Kardeşlik kurulduğunda, bahis miktarı artar ve önümüzde gerçek bir tehlike vardır. Her iki bölüm de harika olsa da, görev başladığında (bir buçuk saatten fazla) film hızlanıyor ve en iyi kol kılı ayakta, omurgada titreyen anlardan birine yol açıyor. efsane olan Ian McKellen: “Geçemeyeceksin!”

Yapay Zeka: AI

Bu Spielberg bilimkurgu fantezisi fandomu ortadan ikiye bölüyor – dahiyane mi, yoksa tamamen saçmalık mı? Film, çok farklı iki film olarak gerçekten kolayca görülebilir; ilk yarısı, elbette, klinik bilimkurgu temelli bir başyapıt ve ikincisi, Spielberg’in Pinokyo’ya saygısını gösteren şeker kaplı karışıklık. Haley Joe Osment havuzun dibinde birkaç saniye daha kalsaydı, siyaha dönseydi ve ardından kredileri yuvarlasaydı, film olağanüstü bir bilimkurgu parçası olarak görülecekti. Yapmadığı için, film düzensiz bir karmaşaya dönüşüyor.

Jedi’ın dönüşü

Han, Jabba’nın sarayında kilitliyken, Hutt’ın inine sızmak, karbonit kaplı kahramanı kurtarmak ve hayatlarıyla kaçmak isyancılara kaldı. Tüm zamanların en iyi TV uzunluğundaki Star Wars filminin öncülü budur . 40 dakikadan biraz daha uzun bir sürede paketlenmiş dev bir stop-motion canavarı, bir ışın kılıcı savaşı, aşk, altın bikiniler ve bolca aksiyon var… tek kelimeyle harika.

https://turkcedublajfullhdizle.com/batman-buyuk-ofke/

Alacakaranlıktan Şafağa Kadar

Salma Hayek ekrana zarifçe vurur vurmaz sesi bir çarpışma ile değiştiren mükemmel bir soygun/korku kombinasyonu. O zamana kadar, mükemmel bir gangster/kaçırma filmi aniden tersine dönerek, Resident Evil’ı kıskançlıktan yeşile çevirecek, kanlı bir hayatta kalma korku filmine dönüşüyor.

Her iki bölüm de harika: Tom Savini ve Cheech Marin’in kameolarıyla kulakları üfleyen bir film müziği bir araya getirilerek yarım veya bütün olarak kolayca izlenebilecek bir film ortaya çıkıyor. Fantastik bir Tex-Mex sandviçinin film eşdeğeri.

kral kong

İster Willis O’Brien başyapıtı ister Peter Jackson hayran kurgu saygısı olsun, film kolayca ikiye bölünebilir – ilk yarı bir kez daha ikisinden daha güçlü olanıdır, çünkü her versiyonda dinozorlara, kötü yerlilere ve kötü yerlilere muamele edilir. ürkütücü bir orman senaryosu. Her iki filmin de ikinci yarısında sudan çıkmış balık (ya da aslında ormandan çıkmış maymun) senaryosu, özellikle Kong pateni olan aşırı duygusal Jackson versiyonunda işe yaramıyor.

Tam metal ceket

Yoğun, canlı ve amansız, R. Lee Ermey tarafından gözden kaçırılan eğitim seansı, herhangi bir askerin filme aktarıldığı kadar sert bir eğitim rejimidir. Askerleri dron olmak için psikolojik olarak parçalayan, amansız sabah erken tatbikatları ve öldürücü program, insanlığın son kalıntılarını çaylaklardan çekip alıyor. Sonra, elbette, savaşa giderler… ve, şey, Londra Docklands için bir reklam olur (ayrıca bakınız: Aynı kurulum için Starship Troopers’a da bakın.)

Er Ryan’ı Kurtarmak

Mükemmele yakın bir savaş sekansını ve filmde şimdiye kadar görülen en şaşırtıcı derecede doğru yangın dövüşlerinden birini betimleyen Er Ryan’ı Kurtarmak’ın ilk yarım saati , sahile inişin dehşetinin en aşırı ve üzücü tasvirleri olarak tarihe geçecek. Bununla birlikte, savaş sona erdiğinde filmin tonu değişir ve hep birlikte bir erkek macerasına dönüşür. Tom Hanks, Er Ryan’ı bulmak için neşeli birliğine öncülük ediyor ve bu süreçte tüm zamanların en iyi savaş filmlerinden biri olabilecek filmi tamamen yok ediyor.

uzaylılar

Ridley Scott’ın gergin ve sıkı yönetmenlik becerileri olmadan, James Cameron, Aliens’ı daha büyük, daha gürültülü ve ustaca bir öncekinden daha üstün hale getirerek, aksiyon filmlerinin tam anlamıyla bir ustası olarak güçlü yanlarını ortaya koydu. Ancak, filmin tamamına geri dönüp baktığınızda, yaklaşık bir saat içinde hiçbir şey olmuyor. Denizciler santrale sızdıktan ve rezil “hepimiz varlar” hattına girdikten sonra, bir buçuk saatlik bir yangınla mücadele başlıyor. kesintisiz eyleme değer. Sonuç, ılık başlangıç ​​için hayranlık uyandıran bir ödül.

Hulk

Hulk’un ilk yarısı harika… Bruce Banner’ın karakter çalışması için. Ama Hulk’un bir süper kahraman filmi olması gerekiyordu. Bir arkadaşımın çocuğunun dediği gibi, “Bu Hulk filmi saçmalık, içinde Hulk yok.” O haklı – neşeli yeşil devin ekrana gelmesine neredeyse bir saat kaldı. Ve sonra gergin melodram, aptalca hareketsizlik ve bir saatlik CGI can sıkıntısı ile mahvolur.

Sonuç olarak, Hulk ne bir süper kahraman filmi ne de karakter odaklı bir film. Bu filmin hiçbir kısmı çalışmıyor ve çevrimiçi yeni Hulk filminin fragmanı ile, umarım bu sefer çok önemli aksiyon ve karakter karışımını elde ederler. Umarım bu gezide tüm önemli aksiyon ve karakter karışımını elde edebilirler.

https://turkcedublajfullhdizle.com/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu