Sponsorlu Bağlantılar

Benim Hocam

Yargı Yayın Evi

Sınavdan önceki gün beş saat çalışabilirsiniz, ancak bunun yerine sınavdan önceki beş gün boyunca günde sadece bir saat çalışırsanız sonuçlarınız çok daha iyi olacaktır. Sınavlara hazırlık için bazı önemli noktalara dikkat etmelisiniz.

Zihnimiz düzenli tekrar yoluyla öğrendiğinden, ne kadar uzun sürerse sürsün, bir kerelik sıkı çalışma, düzenli uygulamadan daha az sonuç verir.

Bu nedenle çalışma saatlerinizin uzunluğundansa sıklığını artırırsanız çok daha başarılı olabilirsiniz. Eldeki materyali okurken, yalnızca sağlanan bilgilere odaklanmak yerine okuduklarınızı sorgulayın. Değişikliğin farklı sonuçlarını düşünün. Örneğin, Proje Yönetimi okuyorsanız ve başarısız bir proje hakkında bir makale okuyorsanız, o durumda olsaydınız ne yapardınız diye düşünün. Benim Hocam ile siz de sınavlara artık çok daha hazır bir şekilde girebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu