Sponsorlu Bağlantılar

Aşk Oyunları

Aşk Oyunları

Aşk eğlenceleri arasında düğün gibi başka alanlar da vardır. Evlilik – insanların her zaman yakın olma arzusu dediği hassas duyguların doğal bir uzantısı. Bunu ciddi ve unutulmaz bir gün yapmak için yeni evlilerin tüm törenlerini ve kıyafetlerini düşünün. Tek bir ayrıntıyı kaçırmayın çünkü çok fazla iş var. Gelin ve damat sadece ciddi görünmeli ve törenler için bir odaya ve etkinlik için bir mekana sahip olmalıdır. Bir odayı veya açık alanı donatarak, tasarımcı romantik bir iç mekana dönüşecek. Çok büyük olamaz – ne kadar çok top, kalp ve çiçek o kadar iyi. Kemerlerinizi takın ve süsleyin, Kadife stel parçası, mevcut tüm şekillerde, genç olmak için gül yaprakları serpin ve aracı karıştırın veya eğiticiyi hazır kullanın. Düğün pastasını unutma. Bunlar üstte katmanlı geleneksel figürler olsun.
Kızlar için aşk oyunu oynarken, erkeklerin kalplerini de arayın, araba oyunları, zombi gibi kendiniz için hamleler yapın ve onları fethedin. Gözlerinizi insanlara vurun ve direnme ve durma iradenizi kaybedene kadar onları gözlerinize yapıştırın. Ne kadar çok talip olursa, ilgili birkaç rakipten o kadar fazla yararlanacaksınız. Her kızın öne geçmek istediğini ve yalnızca azim ve çevikliğin sizi aşk yarışında lider yapacağını unutmayın.

Kızlar için aşk oyunları Romantik romanlar genellikle buraya bağlanır ve bu bilgisayar oyunlarına da yansır. İster bir hemşire, bir öğretmen, bir uçuş görevlisi veya bir film yıldızı olun, her zaman için kurumsal ilişkiler konusundaki katı yasağı kırabileceğiniz birileri vardır. Yakalanmamak için “sıcak” bir öpücük sırasında yabancılardan kaçınarak, sevgi gösterilerinize dikkat edin.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu