Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Havalimanı Transfer

Manavgat VIP transfer araçları her türlü yol ve hava koşulunda güvenli hizmet verebilmek için son teknoloji araç güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Yetkili servislerde düzenli bakımları aksatılmadan yapılan VIP araçların sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmesi için yolculuk öncesi ilgili personel tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Her transfer hizmeti sonunda araçlar hijyen yönetmeliğine uygun olarak Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir. Bölme ile donatılmış VIP araçlarda sağlık ve güvenlik açısından oldukça hassastırlar.

Çok hassas zaman planlaması, yolcuların istedikleri varış noktasına veya havaalanına zamanında ulaşmasını sağlar. Programlama söz konusu olduğunda, trafik ve yol koşulları en önemli bileşenlerdir. Antalya Havalimanı transfer konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu