Yurtdışı Eğitimiyle Meslek Edinmek İsteyenlere Danışmanlık

0
101

Yurtdışı Eğitimiyle Meslek Edinmek İsteyenlere Danışmanlık

Firma yurt dışında özellikle Ukrayna’da eğitim almak isteyenler için danışmanlık hizmeti veriyor. Firmanın vermiş olduğu danışmanlık hizmeti sayesinde yurt dışında alacakları eğitimlerin sayesinde meslek edinme şansı elde ediyorlar. Verdikleri hizmet sayesinde kişilerin kiev üniversite gibi ülkenin en iyi üniversitelerinden birisini tercih etmeleri konusunda yardımcı oluyorlar.

Eğitim Alınabilecek Bölümler

Kişiler Ukrayna’da odessa üniversite ya da diğer üniversiteleri seçseler bile bölüm belirlemek yeterince zor oluyor. Bunun için firma üniversite belirlemesi yanı sıra bölüm belirlemesi konusunda da yardımcı olabiliyor. Ukrayna’da üniversite eğitimi almak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri bölümler arasında tıp, mühendislik, eczacılık, hukuk, ekonomi, biyoloji, mimarlık, tarih ve mekanik gibi bölümler bulunuyor. Kişiler üniversitelere bağlı olarak bu farklı bölümlerden tercih ederek üniversite için yapacakları ödeme gibi bilgileri firmadan öğrenebiliyorlar.

Tercih Edilebilecek Ukrayna Üniversiteleri

Ukrayna’da tıp veya diğer bölümleri okumak isteyen kişiler farklı üniversitelerden birisini tercih edebiliyorlar. Üstelik bu üniversiteleri seçimlerinde sınava girmelerine ve puan kazanmalarına gerek kalmıyor. Ukrayna’da seçilebilecek üniversiteler arasında kiev, odessa, harkov ve karazin üniversitesi yer alıyor. Firma tüm bu üniversiteler için danışmanlık hizmetini veriyor. Ayrıca öğrenciler isterlerse bilgileri firma web sayfasından öğrenebiliyorlar.

Okullara Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Firma üniversite seçimi yanı sıra üniversitelere başvuru için gerekli olan evraklar konusunda da adaylara yardımcı oluyor. Onların pasaport ve vize işlemleri, Ukrayna’da konaklama ve ücret konularında da bilgilendirme yapıyor. Örneğin harkov politeknik üniversitesinde eğitim alacak kişiler için hazırlık ücretleri hakkında bilgiler veriyorlar ve fiyat bilgisini web sayfalarında paylaşıyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here