Vaser Liposuction Nedir?

0
51

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser Liposuction ile hedeflenen yağ azaltma yöntemini kullanarak daha hızlı ve daha güvenli bir yöntemle istedikleri sonuçları elde edebilirler. Vaser Liposuction işlemi sırasında kapsamına ve hastanın kişisel tercihlerine bağlı olarak lokal anestezi, genel anestezi veya sedasyon altında ayaktan tedavi bazında yapılır. Her tedavi seansı sırasında birden fazla vücut bölgesi tedavi edilebilir. En az iyi şekilde en etkili sonuçları elde etmek için uzman doktorlar size gerekli planlamayı yapacaktır.

Geleneksel Liposuction yöntemlerinden benzer ancak daha farklı işlemler uygulandığından maliyet bakımından vaser liposuction fiyatları da farklılık gösterir. Beklenen iyileşme süresi işlem kapsamına göre değişir. Vücuttan çözülen veya başka şekilde uzaklaştırılan yağ hücreleri yenilenmez. Bununla birlikte, hastaların kilo alırsa yeni yağ hücrelerinin oluşacağının farkında olmaları gerekir; Uzun süreli sonuçlar elde etmek için sağlıklı bir diyet gerekmektedir.

Vaser Liposuction Hakkında

Vaser liposuction, ultrasonik yardımlı bir liposuction formudur. Yağ hücrelerinin duvarlarını patlatmak için kanül adı verilen ince bir tüp kullanılır. Bu, yağı sıvılaştırarak emmeyi kolaylaştırır. İşlem genellikle geleneksel liposuction daha az zaman alır. Bu tedavinin uygulandığı en yaygın alanlardan bazıları karın, ayak bilekleri, dizler ve boyundur. Vaser liposuction’ın hassasiyeti ulaşılması zor alanların hedeflenmesine olanak sağlar. Tedaviden sonra En az 12 saat dinlenme gereklidir ve ayrıca üç haftaya kadar herhangi bir yoğun veya yorucu fiziksel aktivite yapmaktan kaçınmanız gerekecektir. Vaser lipo, yeni nesil liposuctiondır. Vaser liposuction kesin bir yöntemdir. Kanül, belirli alanlardaki dalgaları hedef alarak cerrah için daha fazla kontrol sağlar.

Vaser Liposuction Faydaları

Geleneksel liposuction’da olduğu gibi üç saate kadar sürmek yerine lokal anestezi altında hızlı bir şekilde tamamlanabilir. İşlem kollajen üretimini uyararak cildin sarkmak yerine sıkılaşmasına neden olduğu için karın germe işlemine gerek kalmaz. Vaser liposuction fiyatları Geleneksel liposuctiona göre daha farklı olmaktadır. Yeni bir teknik olması ve uygulama açısından geleneksel yönteme göre benzerlik gösterse de farklı işlemler içerir. Bu nedenle yapılan işleme göre fiyat tespit edilir. Vaser liposuction, geleneksel liposuction’a minimal müdahaleci bir alternatiftir.

Köklü bir yöntemdir ve geleneksel liposuction tekniklerine göre pek çok fayda sağlar. Vaser liposuction minimal invaziv olduğu için bölgede en az miktarda morarma ve şişlik yaşamanız olasıdır. Vaser liposuction sonuçları kalıcı olarak düşünülebilir. Bunun nedeni, yağ hücrelerinin bölgeden çıkarılmış olmasıdır. Bu hücreler bir kez çıkarıldıktan sonra geri dönemez, yok olurlar.

Vaser Liposuction için kimler uygundur?

Vaser Liposuction tedavisinin, önce sıvılaştıran ve ardından depolanan ve istenmeyen yağları hastanın istenen bölgelerinden yok eden bir ultrasonik teknoloji biçimi kullandığı anlamına gelir. Vaser Liposuction sadece yağ hücrelerine odaklanır, bu da geleneksel liposuction kadar invazif olmadığı ve dokulara daha az zarar verir. Vaser Liposuction için belirli bir yaş kriteri yoktur. Gelişimini tamamlamış ve kronik rahatsızlıkları olmayan herkesin yaptırabilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra obezite rahatsızlığı olanlar için pek fazla tavsiye edilmez. Vaser Liposuction ile ilgili merak edilen bir diğer husus ise Vaser Liposuction fiyatları olmaktadır. Ancak belirli bir maliyete sahip olsa da sabit maiyetten söz etmek zordur.

Neden VASER liposuction yaptırılır?

Vaser dahil herhangi bir liposuction türünün kilo verme ameliyatı olmadığını bilmek önemlidir. Geleneksel liposuction ile karşılaştırıldığında, VASER Yüksek Çözünürlüklü Liposuction aşağıdakileri mümkün kıldığı için hastalar için birçok avantaja sahiptir. Vaser liposuction, tıpkı çoğu liposuction şekli gibi, etkilenen bölgede bir kesi yapılmasını içerir.

 

https://alicemalyilmaz.com/vaser-liposuction/ ß hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret ediniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here