V-Mark Nedir ve Ne Gibi Hizmetler Vermektedir?

0
75

V-Mark Nedir ve Ne Gibi Hizmetler Vermektedir?

 

Piyasadaki ürünler için vegan sertifikası veren sayılı kuruluşlardan olan ve birçok akredite kurum tarafından desteklenen bu firma, çeşitli ürünler için testler ve denetimler yaparak onlara sertifika sağlamaktadır. Veganların ürün satın alırken çok daha rahat olması ve seçtikleri ürünün gerçekten vegan olduğunu anlamaları amacıyla hizmet veren kuruluş, birçok farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

 

Vegan belgesi verirken birçok farklı kriteri göz önünde bulunduran ve tüm denetimlerini oldukça objektif bir şekilde yapan kuruluş, bu sayede ürünlerin gerçek içeriklerini şeffaf bir şekilde ortaya koymakta ve vegan olup olmadıklarını açığa çıkarmaktadır. Doğruluğu kanıtlanan ürünler içinse belge ve logo gibi kanıtlar sağlamaktadır.

 

Hangi Ürünler için Sertifika Sağlanıyor?

 

Birçok farklı kategoride ürün için vegan belgelendirme hizmeti veren kuruluş, başta gıda ürünleri olmak üzere, gıda takviyelerinde, kozmetik ürünlerinde ve hatta mobilya ve tekstil ürünlerinde dahi hizmet vermektedir.

 

Eğer siz de kuruluşun hangi ürünler için sertifika sağladığını ve sertifikaları hangi kontroller dahilinde verdiğini öğrenmek, ya da kendi ürünleriniz için vegan başvurusu yapmak istiyorsanız, kuruluşun resmi İnternet adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here