Temizlik Hizmetleri

0
85

Temizlik Hizmetleri

Vodafone ile iş ortaklığı yapan TG Mobil firmasının Ev Temizliği ve bununla birlikte Ofis Temizliği ve benzeri hizmetleri oldukça büyük bir memnuniyet vermektedir. Firmanın isminde geçen ibare gibi birçok hizmeti oldukça kaliteli bir şekilde devam etmektedir.

Kurumsal firmalara hizmet veren ev temizliği ofis temizliği ile birlikte firmanın Dezenfektasyon Hizmeti de verdiği bilinmektedir. Böylece son zamanlarda en fazla talep edilen bu hizmet de başarılı bir şekilde sunulmaktadır.

 

İnşaat Sonrası Temizlik, Halı Koltuk Temizliği

İnşaat sonrası temizlik,  halı koltuk temizliği alanında da firmanın başarılı hizmet vermesinin altında teknolojiyi oldukça faydalı bir şekilde kullanması yatmaktadır. Anadolu sigorta güvencesinde verilmekte olan hizmet ile ilgili bir sorun bulunması halinde firma ile derhal iletişime geçilmelidir. Böyle bir durum ile karşılaşılması durumunda müşterinin tüm zararı sigorta tarafından derhal karşılanmaktadır. Uzun yıllardan beri aynı kadro ile çalışmakta olan firma alanında uzman kişilerin verdiği hizmet ile kaliteli bir şekilde müşterilerin taleplerini karşılamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here