Teknoloji

SHERPA, UX Fest 2021’in Resmi Destekçisi

SHERPA sponsorluğunda gerçekleşecek UX Fest 2021 etkinliğinde, etkileşim ve ürün tasarımı konularındaki yeni trendler masaya yatırılacak. Düzenlenecek online konferanslarda, kullanıcı araştırmaları ışığında, ürün stratejisinden kullanıcı deneyimi analizi,ve deneyim optimizasyonunda tasarım dünyasını ilgilendiren pek çok konu, alanlarında uzman isimler tarafından farklı yönleriyle değerlendirilecek. Bu tür global etkinliklere destek olmayı sürdüren SHERPA, UX profesyonelleri arasındaki bilgi alışverişi için katkıya devam etme kararlığını da devam ettirecek.

SHERPA BIMA Üyesi Oldu

Geliştirdiği dijital ürün ve çözümlerle global bir marka olma yolunda önemli bir mesafe kat eden SHERPA, dijital ve teknoloji topluluğu BIMA’nın da yeni üyesi oldu. Dijital dünyadaki gelişmelere dair fikir üreten ve yol gösteren bu topluluğa dahil olan SHERPA, geleceğe yön veren çalışmalarda bulunan BIMA ağındaki stüdyolarla daha güçlü ilişkiler kurarak global ölçekte söz sahibi olmak hedefine yönelik bir adım daha attı.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu