Teknoloji

RYO A3: Still Alive bir milyon indirmeyi aştı

Netmarble ‘ın yepyeni Karanlık Fantastik Açık Dünya Mobil RYO A3: STILL ALIVE, dünya çapında App Store® ve Google Play™ ile yayınlanmasının ardından, sadece bir haftada dünya çapında indirme sayısının bir milyonu geçtiğini heyecanla paylaşıyor. Ayrıca A3: STILL ALIVE Apple App Store ve Google Play ile 10 Kasım itibariyle Rol Yapma Oyunları kategorisinde 23., Popüler Ücretsiz Oyunlar kategorisinde 9., Trend Olanlar kategorisinde ise 1. Sırada listelenmekte.

Karanlıkta hayatta kalmak için bir milyon savaşçının katılmasını onurlandırmak için Netmarble oyuncular için birçok kutlama etkinliği yayınlıyor. Oyuncular başlangıç için A3: STILL ALIVE’ın Sandık Etkinliği ile takas edebilecekleri Milyon İndirme Sandık Biletleri toplayabilir. 36 ayrı sandığa bağlı bu biletleri kullanarak oyuncular Heroic Accessory Chest, Light of Heroic Accessory ve Svy.100 Ancient Equipment Fragment elde edebilir.

Bu ödüllerin yanısıra bugün itibariyle 1 Milyon İndirme ‘Teşekkürler’ 7-Gün Giriş Etkinliği, ile oyuncular 7 gün arka arkaya giriş yaparak Altın, 1 Milyon İndirme sandık biletleri, Hayren’in Özü ve en yüksek seviyede S★ Rare Guaranteed Soulstar elde edebilir. Ek olarak başlangıçta Convenience Function Package 1 Day Ticketx3, Soul Linker Convenience Function Package 1 Day Ticket x3 ve Beginning Souleater Silah Sandığı gibi ödüller veriliyor. Ayrıca A3: Stıll ALIVE’ın dükkanında yeni Teşekkürler paketi şimdi satın alıma açıldı.

A3: STILL ALIVE Alive, Açık Dünya RYO’ların büyük ve yaşayan dünyalarıyla Battle Royale şiddetli savaş türlerini birleştiren mobil oyundur. Kılıç ve büyüyle karanlık fantastik dünyada, oyuncular güçlü ekipman arayışındayken düşmanlarla yoğun hack & slash savaş yaşanan, hep açık Oyuncu vs. Oyuncu (PvP) ortamında dikkatli olmalı. Oyuncular Kale Kuşatması, Dark Presence ve Dünya Baş Düşmanı içerikleri ile çeşitli PvP ve Oyuncu Herkese Karşı (PvE) savaşlarıyla kendilerini kanıtlayabilir. Şiddetli savaşa destek olmak için A3: Still Alive Unity Engine’in harika optimizasyonu sayesinde konsol kalitesinde 3D grafiklerle sunulmakta.

A3: STILL ALIVE şimdi bedava dijital indirme için (oyun içi satın almalar ile) Apple’da App Store ve Google Play ile 172 ülkede açıldı.

Daha fazla bilgi için lütfen resmi website ve forum ziyaret edin ve A3: STILL ALIVE Facebook ve YouTube ile takip edin.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu