Teknoloji

Pepsi ve fal tutkunlarını sevindiren haber

Fal uygulaması Kaave, Pepsi ile fal tutkunlarını sevindirecek bir kampanyaya imza attı. Pepsi, Fruko ve Yedigün açma halkalarının altında, Kaave uygulamasında geçerli birçok fırsat fal severleri bekliyor.

Kurulduğu günden bu yana 1,5 milyarı aşkın fal gönderimine ulaşan ve günde 1,2 milyon fal bakan popüler mobil fal uygulaması Kaave, Pepsi ile keyifli bir iş birliğini hayata geçirdi. Kampanya kapsamında Pepsi, Fruko veya Yedigün satın alan kullanıcılar, ürün açma halkalarındaki kod ile Kaave’de geçerli birçok hediyenin sahibi olacak. 

Açma halkaları altında hediyeler var 

Pepsi, Fruko ya da Yedigün satın alan kullanıcılar, açma halkalarındaki şifreyi Kaave uygulaması içindeki gerekli alanlara girecek. Sistem tarafından kontrol edilerek geçerli bulunan kod sahipleri, hediyesini seçebilecek.  Seçilen hediye, Kaave uygulaması içinde otomatik olarak kullanıcının hesabına tanımlanacak. Kampanya iOS ve Android platformlarındaki Kaave uygulamasında geçerli olacak. 

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu