Teknoloji

OPPO, 3. yılını kutluyor

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO, 30 Mayıs’ta başlayacak olan 125’inci Roland Garros turnuvasında tenisin Paris’e dönüşünü kutluyor. 2021 Fransa Açık, OPPO’nun Grand Slam’in ilk premium akıllı telefon ortağı olarak üst üste üçüncü yılını temsil ediyor. Yaklaşan turnuva yalnızca dünyanın seçkin tenisçilerinin Paris’e dönüşünü değil, aynı zamanda artan sayıda hayranı da temsil ediyor. Stadyumların yeniden doldurulmasını ve tenis meraklılarını sahada karşılamasını kutlamak için OPPO, ‘Tüm Kalbinle Oyna’ adında bir kampanya başlatıyor. Kampanya, dünyanın dört bir yanından içerik üretici ve influencerları tenis sevgisini dünyaya yaymaya davet edecek.

OPPO Denizaşırı Ülkeler CMO’su Gregor Almassy, konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: “Tenis sevgisi ruhtan geliyor, bu sebeple dünyanın en hevesli tenis hayranlarının oyuna olan tutkularını sergilemelerini istiyoruz. 2020, herkes için alışılmadık bir yıldı ve tam da bu sebeple ‘Tüm Kalbinle Oyna’ kampanyasını başlatmaya karar verdik. Zafer peşinde koşmak gibi teniste en hareketli anların heyecanını seven hayranların tutkusunu yeniden canlandırmak, aynı zamanda hayranların bu geri dönüşü en iyi şekilde kutlayabilmeleri için daha fazla deneyim yaratmak istiyoruz.”dedi.

OPPO, hayranları salgına rağmen tenis sevgisini sürdürmeye teşvik eden ‘Tüm Kalbinle Oyna’ kampanyasında yakında bazı etkinlikleri hayata geçirmeyi planlıyor. Örneğin, Paris ve Londra’da oluşturulan ve duvardan sahaya uzanan ‘Kalp Duvarı’, spor hayranlarının pratik yapmasına olanak sağlayacak.

‘Tüm Kalbinle Oyna’ kampanyası, OPPO’nun tenis ve genel olarak spor sektörünün tanıtımına yardımcı olma konusundaki uzun vadeli kararlılığını temsil ediyor. Roland Garros ve Wimbledon ile olan ortaklık, OPPO’nun, yetişmekte olan spor hayranlarının tutkularını ateşleyerek, onların ilgisini çekme misyonunun bir parçası olarak devam edecek.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu