Teknoloji

​Nexus’taki en çılgın karşılaşma

Hazır olun! CraftWars tüm diyarları etkisi altına almaya başladı. En sevdiğiniz kahramanların farklı evrenlerden gelen halleriyle kendinizi kanıtlama zamanı geldi. CraftWars temalı kostümlerin ve bineklerin yanı sıra iki kahraman yenilemesini ve çok daha fazlasını şu anda Heroes of the Storm PTR sunucusunda bulabilirsiniz!

 

YENİ KOSTÜMLER: CraftWars

Mei, bir Ölüm Şövalyesi olmaya hazır mı? Peki Gazlowe, SCV pilotluğunu ne kadar iyi yapabilir? Nexus’un bugüne kadar gördüğü en çılgın etkinlik burada!

 

CraftWars kostümlerini ve bineklerini Heroes of the Storm basın sitesinde inceleyebilirsiniz: https://blizzard.gamespress.com/Heroes-of-the-Stor…

 

KAHRAMAN YENİLEMELERİ: D.Va + Gazlowe

D.Va’nın yenilemesi pek çok yeni aracın yanı sıra onu geleneksel dövüşçü rolüne biraz daha yaklaştırırken ayrıca “destek” yönünün bir bölümünü koruyan bazı güç ayarlamaları içeriyor.

 

Gazlowe’un yenilemesiyse şampiyonun dövüşçü yönünü iyice benimsemesini sağlıyor. Böylece kendisi takımının ön saflarında savaşırken engelleme ve alan kontrolü gibi şeylere daha da odaklanabilecek.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu