Takipçi Satın Alınarak İnstagram Hesabı Büyütme

0
50
PARIS, FRANCE - MARCH 15: In this photo illustration, the social media application logo, Instagram is displayed on the screen of a computer on March 15, 2019 in Paris, France. Social media Facebook, Instagram, Messenger and WhatsApp have been affected by a global outage for nearly 24 hours on March 14, 2019 cutting virtual worlds to nearly 2.3 billion potential users. Facebook has explained the causes of malfunctions that have disrupted its networks in recent days. This failure is due to the "server configuration change" that has caused cascading problems Facebook is excused for the inconvenience caused to users and companies that are dependent on Facebook, Instagram or WhatsApp to run their business.(Photo by Chesnot/Getty Images)

Takipçi Satın Alınarak İnstagram Hesabı Büyütme

Gelişen ve değişen dijital dünyada sosyal medyanın önemi büyüktür. Sosyal medya sayesinde bir kaç dakika içerisinde insan kitlelerine ulaşmak, ses duyurmak, bilgi alışverişi yapmak, tanıtım ve satış yapmak mümkündür. Instagram’ında sosyal medya içerisindeki payı çok büyüktür.

Sosyal medyanın ve özellikle Instagram’ın nimetlerinden faydalanmak için takipçi kitlesinin geniş olması önemlidir. Eğer bu kitle küçükse ne kadar paylaşım yapılırsa yapılsın fazla bir kişiye ulaşılamaz.

Takipçi Satın Alma

Kısa sürede takipçi kitlesini büyütmek isteyenler İnstagram’da parayla takipçi alma yoluna gitmektedir. Bu yolla 500 kişilik, 1000 kişilik, 2500 kişilik hatta 5000 kişilik takipçi paketleri bulunmaktadır. Paketler de Türk takipçi ya da yabancı takipçi olarak seçenek de sunulmaktadır.

Ayrıca takipçiler organik takipçi olarak nitelendirilen türdedir. Yani gerçek kullanıcı hesaplarıdır. Bu özellik sayesinde gerçek kullanıcılara ulaşma imkanı sağlanır. Ayrıca satın alınan takipçi sayısında düşme ya da silinme gibi problemler olmaz.

Satın alınan paketteki takipçi sayısı paket içeriğinde belirtilen sürede takibe başlatılır. Bu süre 24 saati pek geçmemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here