Stark Chain Havuz Madenciliği

0
29

Stark Chain Havuz Madenciliği

Stark Chain, bilgisayarını kullanmak istemeyen veya bir bilgisayar sahibi olmayanları düşünmeyi de ihmal etmiyor. Son derece gelişmiş ve benzersiz bir madencilik sistemi olan Stark, havuz madenciliği ile hiçbir maliyet gerektirmeden madencilik yapabilme şansı tanıyor.

Proof of Acitve algoritması özelliği ile madencilerin, bilgi ve becerilerine bakmadan madencilik yapma fırsatı tanıyor. Bunun yanı öne çıkan Stark Chain özellikleri ise tersine yarılanma, Memo Wallet ve çevre dostu madencilik olarak karşımıza çıkıyor.

Havuz Madenciliği Nedir?

Havuz madenciliği, bir bilgisayarı bulunmayan, sunucu kiralamak istemeyen ve madenlerin açılış takibini yapamayacağını düşünen kişilere yönelik sunulmuş bir madencilik türüdür. Bu kişiler, havuz desteği bulunan firmalar üzerinden kendi madenlerini yaratarak kolaylıkla madencilik yapabilirler.

Havuz madenciliğinin en büyük artıları ise bilgisayar sahibi olmaya gerek duymaması, web3 servis sağlayıcısı gerektirmemesi ve cüzdanda ETH olmasına bakmaması olarak dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra her an takipte kalınmasına gerek duyulmayan havuz madenciliğinde, stake miktarı istenen zamanlarda ve istenen miktarlarda arttırılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here