Spor

Bandırmaspor’un yeni sponsoru Teksüt oldu

BALIKESİR (İGFA) – Türkiye’nin en köklü süt ve süt ürünleri firmalarından Teksüt, Spor Toto 1.Ligi’nde mücadele eden Bandırmaspor Kulübü’nün resmi isim ve göğüs sponsoru oldu.

Eski adıyla Beyçimento Bandırmaspor Kulübü, Spor Toto 1.Ligi’nde 2023-2024 sezonundan itibaren Teksüt Bandırmaspor adıyla mücadele edecek. Teksüt Bandırmaspor sponsorluk anlaşması imza töreni ve yeni logo tanıtımı, Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık, Teksüt Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Özmen ve Teksüt Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez’in katılımıyla 13 Temmuz 2023 Perşembe günü Bandırmaspor Cinçukuru Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

2023-2024 sezonundan başlamak üzere 2+1 yıllık bir anlaşmayı kapsayan imza töreninde konuşan Teksüt Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez, ‘‘Bugün buraya gelerek bu mutlu ve gururlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için kulübüm ve camiamız adına şükranlarımı sunarım. Bugün burada Türkiye’nin, bölgemizin güzide iki markasının iş birliğini duyurmak xslotx.com için bir aradayız. Öncelikle sizlerin huzurunda Teksüt ailesine futbol camiamıza hoş geldiniz demek istiyorum. Cevdet Arınık başta olmak üzere tüm Teksüt ailesine teşekkür ediyorum.” dedi.

Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık konuşmasında şunları söyledi. Spor Toto 1.Ligi’nde mücadele eden Bandırmaspor Kulübü’ne destek olmaktan, Teksüt olarak adımızı vermekten bir Balıkesirli, Gönenli olarak gurur duyuyoruz. Bandırmaspor’un gücüne güç katmaya geldik. Teksüt olarak ürettiğimiz ürünler ile sağlıklı nesillerin yetişmesine, her yaş grubundan insanın dengeli beslenmesine katkı sağlıyoruz. Bu bölgede üretilen değeri ve Teksüt lezzetini tüm Türkiye’ye ve dünyanın 4 kıtasında 43 ülkeye taşıyoruz. Şimdi yeni bir sorumluluğumuz, yeni hedeflerimiz ve yeni bir bayrağımız var. Teksüt Bandırmaspor olarak mücadele verdiğimiz her alanda bize yakışanın, elimizden gelenin en iyisini yapmak için uğraşacağız.”

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -