Sponsorlu Bağlantılar

Yurtdışı Ödeme Alma

Vallet

Tüketicilerin sanal satış noktası işlemlerinin güvenilirliği hakkında soruları olabilir. Ancak bu sistem hem satıcı hem de alıcı için en güvenli ödeme yöntemlerinden biridir. Bu yöntemle ödeme yapmanın, marketten kredi kartıyla alışveriş yapmaktan hiçbir farkı yoktur. Aynı şekilde alınan ödemeler de güvenlidir. Burada tüketici güvenilir alışveriş sitelerini tercih edebilir ve e-ticaret firması ancak yetkili kurumlarla iş birliği yaparak güvenlik önlemi alabilir.

Sanal POS hizmeti BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) onaylı ödeme kuruluşları ve bankalar tarafından verilmektedir. Bu nedenle bankalar ve ödeme kuruluşları güvenliği ilk aşamada sağlar. Bir e-ticaret şirketi fiziki pos isteğinde bulunursa, hizmet sağlayıcı tarafından ayrıntılı olarak incelenir. Bu hizmet firma ile ilgili çeşitli evrakların kontrol edilmesi ve e-ticaret sitesindeki tüm güvenlik önlemlerinin alınması sağlandıktan sonra verilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu