Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Danışman ile Hesaplı Takipçi

Sosyaldanisman.com

Instagram dünyanın her yerinde en çok üye sayısı bulunan sosyal medya platformudur. Firmalar ve kişiler ınstagram hesabı oluşturarak paylaşımları ile gündemde olmak istiyorlar. Sosyaldanisman.com sitesinin sunduğu ınstagram takipçi satın al hizmetlerinden faydalananlar hedefledikleri takipçi sayısına kısa sürede ulaşabiliyor. Instagram paylaşımlarının keşfet bölümünde yer almasını isteyenler ise ınstagram beğeni satın al paketlerini site üzerinden online satın alabiliyor.

Video Paylaşımları

Son zamanların en popüler video paylaşım platforu tiktok’tur ve kişiler hesap oluşturarak video paylaşımları yapıyorlar. Site tüm kullanıcılara sunulan hizmetlerden biriside tiktok takipçi satın al seçenekleridir. Tiktok kullanıcıları, online işlem yaparken, sadece kullanıcı adı bilgilerini vererek istedikleri takipçi paketini satın alabiliyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu