Sponsorlu Bağlantılar

Sms Onay

Sms Onay

Kişisel bilgilerinin güvenliğini önemseyen bilinçli kişiler, internet dünyasında geçici olarak işlettikleri web sitelerine gerçek telefon numaralarını vermek istemezler. Ancak birçok işlemin yapılabilmesi için sms onay sitesi işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarda Onay Hizmeti web sitesinden mobil onay hizmeti alınabilir.

Sms Onay Servisi

Sitenin altyapısında kayıtlı on binlerce telefon numarası bulunmaktadır. Dünyanın hemen hemen tüm ülkelerine ait sayılara da ulaşmak mümkün. Sanal numara alma hizmeti ile bu listelerden kullanıcılara geçici olarak tahsis edilecek numaralar sadece bir kişiye özel olacaktır. İşlenecek web sitelerinden beklenen mesajlar bu numaralara ulaşmaktadır. Onay Servisi tarafından kullanıcıya iletilen bu mesajlar pratik olarak işlevini yerine getirir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu