Sponsorlu Bağlantılar

Siemens Ankastre

Siemens Ankastre

Yenilikçi Alman teknolojisi olan Siemens ankastre evlerin vazgeçilmez mekanı olan mutfak için de vazgeçilmez beyaz eşyadır. Güzel mutfaklarda lezzetli yemekler pişirmenin sırrı güzel bir ankastre setinden geçer. Normal eşyalardan farklı bir şekilde dolap içine gömülen ankastreler şık durmaktadır. Ocak çeşitlerindeki yüzey tasarımı ve tuşları farklılık göstermektedir.

Setler içerisindeki Siemens ankastre fırın genellikle enerji tasarrufu ve güvenli kullanım detayıyla diğer firmalardaki fırınlara göre farklılık göstermektedir. İçerisinde bulunan aydınlatma sayesinde yemeklerinizin kontrolünü kolaylıkla yapabilirsiniz.

Siemens Bulaşık Makinesi

Mutfağınızda kolaylık sağlayan beyaz eşyalardan olan Siemens bulaşık makinesi yenilikçi teknolojik özellikleriyle dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bulaşığın doluluk oranına göre devrini kendisi ayarlar. Ayrıca az bulaşığınız varsa az bulaşık özelliğini tercih edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu