Sponsorlu Bağlantılar

Semih Çetinbaş, Hostragons Markasını Daha İleriye Taşıyor

Reseller, Domain, Hosting vb. internet hizmeti alanında faaliyet gösteren bir firma olarak Hostragons, pandemi döneminde de bir çok kişinin web sitesi kurmasına olanak tanımıştır.

Semih Çetinbaş Kimdir?

Hostragons’un kurucusu olan Semih Çetinbaş, sunucu kurulumu, siber güvenlik, web yazılımı ve web tasarımı konusunda bilgi sahibidir. Bu alanda danışmanlık hizmeti de verir.

Semih Çetinbaş Ne İş Yapar?

Hostragons bünyesinde;

-Sunucu çözümleri

-Web tasarım

-E-ticaret ve reklam işbirlikleri

-Siber güvenlik gibi alanlarda hizmet veren Semih Çetinbaş pandemi döneminde herkesin web sitesi açması gerektiğini savunur.

Hostragons Nedir?

Semih Çetinbaş önderliğinde kurulmuş olan Hostragons;

-Alan Adı

-Domain

-Sunucu

-Reseller gibi bir çok hizmet sunar. Firmanın müşterilerine sunduğu ek hizmetler arasında Wordpress tabanlı optimizasyon da yer alır.

Hostragons Paketleri

Hostragons tarafından hazırlanmış olan web sitesi paketleri doğrultusunda ihtiyacı karşılayabilmek mümkün olur. Bir web sitesinin ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunan Hostragons Linux, Windows, Wordpress tabanlı çalışır. Web siteniz için ihtiyacınız olan tüm etmenleri Hostragons web sitesinde Semih Çetinbaş farkı ile bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.hostragons.com/ucretsiz-free-hosting/

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu