Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

İstanbul’un birçok sahilinde denize girmek neredeyse imkânsızken, Sarıyer’de kurulan ve uzun yıllardır kesintisiz hizmet veren kadınlar plajı çok rağbet görmektedir. Sarıyer Kadınlar Plajı haftanın her günü hanımların hoşça vakit geçirmesi için tüm çabayı sarf ediyor. Tüm departmanlarda görev alan ekibin hepsi kadındır.

Hanımların rahat etmesi için bu detaya her zaman önem verilir. Ayrıca Altınkum kadınlar plajının etrafı da kapalı olup, dışarıdan hiçbir şekilde bakışlara maruz değildir. Adını da altın rengi kumundan alan Altınkum kadınlar plajı oldukça hijyenik ve düzenlidir. Denizin içi ve sahil tamamen kumla kaplıdır.

Kadınlara Her gün Verilen Deniz Hizmeti

İstanbul’da çıkmadan ailenizle veya sevdiklerinizle birlikte deniz, kum ve güneşin tadını oldukça uygun rakamlara çıkarın. Özel eğitimli ve güler yüzlü tüm ekip sizi evinizde hissettiriyor. Kalabalık topluluklara da uygun olan Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı hafta sonu daha kalabalık olduğundan dolayı hafta içi de tercih edilebilir. Size hangi gün uygunsa bu plaj size en kaliteli hizmetleri verir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu