Sponsorlu Bağlantılar

Sanal Güvenlik İçin Siber Eğitim Zamanı

Sanal Güvenlik İçin Siber Eğitim Zamanı

Evlerinizde kullandığınız bilgisayarlar, tabletler ve cep telefonu gibi teknolojik cihazlar hayatı kolaylaştırıyor. Ancak önemli olan teknoloji ortamında siber güvenlik alanının oluşturulmasıdır.

Noroxi firması bu konuda sizlere destek olmak için hizmetinizdedir. Alacağınız eğitimler sayesinde, dışarıdan yapılabilecek her türlü siber casusluğa karşı nasıl savunma yapabileceğinizi öğrenebiliyorsunuz.

Siber Casusluğa Karşı Eğitim

Özellikle internet ortamında siber suç, siber casusluk, siber saldırı ve siber terörizm gibi olumsuz durumlar gün geçtikçe artıyor. Noroxi sitesine kayıt olup iletişime geçtiğinizde, siber güvenlik eğitimi konusunda alanında uzman kişilerden gerekli eğitimi alabiliyorsunuz.

Dijital Ortamda Hangi Eğitimler Yararlıdır?

İnternet siber dünyanın merkezidir. Sizler internette gezinirken parola ve şifrelerinizin ne kadar güvende olduğunu bilemezsiniz. Siber yıkım saldırıları, siber saldırılar ve çeşitleri, parola ve şifre saldırıları gibi konular verilecek eğitimlerden bazılarıdır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu