Sponsorlu Bağlantılar

Sakarya haber

Sakarya haber

İl haberlerini takip etmek ve gündemden uzak kalmamak isteyen kişiler için ‘Gündem54’ sitesi, oldukça güzel hizmetler veriyor. Site üzerinde Sakarya ilinin tüm haberlerine kolay bir şekilde erişim sağlanıyor. Sakarya spor, sakarya kent haberleri gibi onlarca habere site üzerinden ulaşılıyor. Site, son derece özgün ve asparagastan uzak bir şekilde çalışmalar yapıyor.

Sakarya Son Dakika Haberleri

Web sitesi, sakarya son dakika konusunda oldukça uzman bir şekilde çalışıyor. Site üzerinde son dakika haberlerine anlık olarak yer veriliyor. Ulaşılmak istenilen tüm son dakika haberlerine site üzerinden erişim sağlanıyor.

Siyaset, gündem, askeri operasyon ve nice son dakika habere site üzerinden oldukça kolay bir şekilde ulaşılıyor.

Askeri Haber

Site, sakarya haber hizmetinin yanı sıra askeri yönde de habercilik yapıyor. Son dakika operasyon ve askeri haberlere erişmek isteyen kişiler siteyi kullanabilirler.

Bu alanda da özgün çalışmalar yapan site, sınır içi ve sınır dışı tüm operasyon haberlerinin paylaşımını yapıyor. Siteyi takip ederek tüm askeri haberlerden ve gündem haberlerinden haberdar olabilirsiniz. Site, özgün çalışmaları icra ediyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu