Sponsorlu Bağlantılar

Nuga.com.tr

Nuga.com.tr

Pasta ve çikolata sektöründe 50 yılı geride bırakan Nuga, tecrübeli bir firma olarak kendini yenilemeyi de asla ihmal etmiyor. Firma, internetin olanaklarının farkında ve artık online ortamda da hizmet sunmaya başladı. Müşteriler, en güzel doğum günü pastası için firmanın web sitesine bakabiliyorlar. Firmanın web sitesine giren müşteri, kolayca pasta siparişi verebiliyor.

Hediye Çikolata Sürprizi

Sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler, firmadan pasta çeşitleri alabildikleri gibi, sevdiklerine hediye çikolata sürprizi de yapabiliyorlar. Firma, kalite ve bol çeşidi uygun fiyatlarla sunuyor. Müşteri, seçtiği ürünlerden bir lezzet sepeti hazırlıyor, güvenli bir şekilde ödemesini yaparak, siparişini tamamlıyor. Firma, Türkiye’nin tüm kentlerine kargoyla teslimat yapıyor. Kaliteden vazgeçemeyenler, firmayı tercih ediyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu