Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Oyun Satın Al

Mobil Oyun

Mobil oyunlar, akıllı telefonlar, özellikli telefonlar, el bilgisayarları, kişisel dijital yardımcılar (PDA), tablet PC’ler ve taşınabilir medya oynatıcılar gibi mobil cihazlar için tasarlanmış oyunlardır. Mobil oyunlar, temelden (eski Nokia telefonlarındaki Snake gibi) gelişmişe (3D oyunlar ve artırılmış gerçeklik) kadar çeşitlilik gösterir. Siz de uygun fiyata mobil oyun yaptır seçeneğinden firmamız sayesinde yararlanabilirsiniz.

Günümüzde cep telefonları özellikle akıllı telefonlar kızılötesi, Bluetooth, Wi-Fi ve 3G gibi çok çeşitli bağlantı özelliklerine sahiptir. Bu teknolojiler, iki veya daha fazla oyuncuyla kablosuz çok oyunculu oyunları kolaylaştırır.

Mobil Oyun Hizmetleri

Çoğu mobil cihaz sınırlı sistem kaynaklarına sahip olduğundan, mobil oyun özellikleri, PC’ler veya oyun konsolları için tasarlanmış oyunlar kadar zengin değildir. Örneğin, yalnızca bir mobil cihaz (2011 sonu itibariyle) Sony Ericsson Xperia PLAY – özel bir oyun kumandası ile donatılmıştır. Çoğu mobil cihazda klavye, oyun kumandası olarak ikiye katlanır. Akıllı telefonlar, kullanıcı girişi için bir dokunmatik ekrana sahiptir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu