Sponsorlu Bağlantılar

Mindfulness İstanbul

Mindfulness İstanbul

Son zamanlarda farkındalığın nasıl uygulanacağı hakkında Mindfullness eğitimi ile alakalı çok şey duyduk. Farkındalık, şu andaki “an”ın farkında olmak, “an”da meydana gelen düşünce ve duygularımızı sezmek ve yargılamadan geçmesine izin vermektir.

Bilinçli farkındalık, dikkatimizi eğitmek için kullandığımız basit bir uygulamadır. Kolay gibi görünebilir ancak uygulama sırasında bazı kişiler için zor olabilir. Çünkü uygulama sırasında gelen düşüncelerde kaybolma alışkanlığı (uyku hali, can sıkıntısı, anda kalamama…) gibi durumlar olabilir.

Şehirdeki hayatın stresi, içinde yaşadığımız ortamlar bizi sürekli strese sokuyor. Stresin elbette hayatımızda önemli bir yeri vardır, hatta stressiz bir hayat yaşamak zordur. Sorunlarla dolu olduğunuzda, yeni bir şeyin gelmesi için yer yoktur. Mindfullnes İstanbul ile sizde farkındalığa sahip olun.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu