Sponsorlu Bağlantılar

Medibulut Sistemi Nedir ?

Medibulut Sistemi Nedir ?

Medibulut ile online randevu oluşturmanıza yardımcı olunur. Doktor, diyetisyen ve psikolog gibi sağlık alanlarında randevu alma sistemidir. Randevu alma işlemini kolaylaştırarak kısa süre içerisinde randevunuzu oluşturarak muayene olabilirsiniz. En yakın günden başlayarak ilerleyen tarihlere randevu sistemi ilerler.

Telefon ve internetin çektiği her yerde randevu almanız mümkün. Bilgilerinizi site üzerinden aktararak uygun randevuyu oluşturabilirsiniz. Herhangi bir operatör ile vakit kaybeden kendi işlemlerinizi kendiniz rahatlıkla halledebilirsiniz.  Online randevu işlemini tamamladıktan sonra ister yüz yüze muayene olabilir isterseniz online muayene olabilme imkanınız bulunur. Özellikçe dışarı çıkamayacak kadar hasta ya da yoğun bir hayatınız varsa doktor ile online görüşme sistemi oldukça kolaylık sağlar. Online doktor randevusu almayı kolaylaştırarak insanlara hizmet sağlar.

Medibulut ile Teletıp Uygulaması 

Medibulut sistemi hastalar için online randevu hizmetini kolaylaştırırken aynı zamanda muayene olabilme imkanı da sunar. Teletıp uygulamasını hizmete geçiren sistem insanlar her türlü kolaylığı sağlıyor. Özellikle hastalıkta dışarı çıkamayan insanlar için ya da salgın gibi durumlarda muayene olma işlemini kolaylaştıran bir hizmettir.

Teletıp uygulaması her kesimden insanın kullanabilmesi için ayarlanmış bir hizmettir. Herkes rahatlıkla kullanabilir. Online randevu alınarak online muayeneyi sağlayabilirsiniz. Şikayetlerinizi doktor, psikolog ya da diyetisyenlere anlatarak muayene olabilirsiniz. Hastaneye gitme gibi bir durum olmadan muayene işlemini tamamlayabilir. Reçetenizi alabilirsiniz. Sistemdeki telefon ya da mail adresinize reçete ulaşır.   Bu uygulama özellikle yatalak durumdaki hastalar için oldukça pratiklik sağlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu