Sponsorlu Bağlantılar

Mağaza Dekorasyonu

Mağaza Dekorasyonu

1995 yılından itibaren mağaza sistemleri, raf sistemlerinin tasarım ve üretimi, mağaza dekorasyonu, konsepte özel tasarımlar ve bununla beraber birçok dekorasyon alanında hizmet vermektedirler. 2001 yılında ise Sancak Dizayn adını alarak özgünlüklerine kavuşmuşlardır. Mağaza ekipmanlarını ise profesyonelliğin, kaliteli çalışmanın ve modern ürünlerin bir araya gelmesi oluşturmuştur. Bugün bulundukları noktada ise yeni teknolojiyle beraber bünyesinde bulunan uzman kişiler markalarla ilgili olarak konsept çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca firma kişilere özel olarak yeni tasarımlarla dizayn da yapmaktadır.

Misyonları

Misyonları ise yeniliği takip ederek özgün ilkeleri doğrultusunda kaliteli ürün ve işçilikle tasarlanmış olan ürünlerini hem yurt içi hem de yurt dışı pazar alanında sergilemektir. Dizaynda ise projelendirme, mağaza donanım sistemleri, ürünlerin modelleri hakkında hizmet vermektedirler. Ayrıca kurumsal ve bireysel olarak yapmış oldukları anlaşmalar ve kalite politikaları çerçevesinde hem müşterilerin memnun olmasını istemektedirler hem de hizmetlerini en üst düzeyde yapmaya çalışmaktadırlar.

Ürünler Nelerdir?

Site ürünlerini mağaza raf sistemleri, raf ve askılık sistemleri, raf sistem aksesuarları, kasa bankoları, mağaza orta sistemleri, vitrin mankenleri, mağaza rafları, plastik malzemeler olarak sınıflandırabiliriz. Bunların yanında plastik askılar. Etiketlikler, özel tasarım vitrin mankenleri, fotoğraf çekim mankenleri de sitede bulunmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu