Sponsorlu Bağlantılar

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, farklı ölçülerde, renk seçeneklerinde ve tasarım alternatiflerinde üretilebilen ve kurumsal kimlikleri veya estetik tercihleri yansıtmak amacıyla kişiselleştirilebilen reklam tabelalarının özel bir türüdür. Bu tabelaların arkasında LED ışıklandırma teknolojisi gibi modern aydınlatma sistemleri kullanılarak enerji tasarruflu ve uzun ömürlü bir görüntü sağlanır. Bu nedenle, birçok işletme, reklam ve tanıtım amaçları için kutu harf tabelalarını tercih etmektedir.

Kutu harf tabelalar, işletmelerin logosunu veya ismini büyük ve dikkat çekici bir şekilde sergilemek için kullanılır. Bu tabelaların arkasındaki aydınlatma sistemi, gece veya kötü hava koşullarında bile tabelaların rahatça görünmesini sağlar. Bu sayede işletmeler, potansiyel müşterileri cezbetmek ve marka bilinirliğini artırmak için etkili bir tanıtım aracı elde ederler. İstanbul tabelacı olarak kesintisiz hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu