Sponsorlu Bağlantılar

Keçe Saksı

Keçe Saksı

Rengarenk keçe saksılık modelleri ile yaşadığımız alanlar çok daha neşeli ve güzel hale gelebilir. Saksılarda yetiştirilen çiçek, meyve ve sebzeler bütçelere katkı da sağlar. Özellikle dikey tarım adı verilen tarzda ekim yapmaya yarayan blok şeklindeki keçe saksı uygulamaları ile balkon ve teraslarda bile küçük çaplı tarım yapılabilir.

Keçe Saksı firması, tüketicilerin siparişi üzerine istenen ölçülerde keçe saksı hazırlayabilir. Bu sayede balkon, teras ya da bina duvarlarını tamamen kaplayan ya da istenen bölümlerine uygun ebatlarda saksı sahibi olunabilir. Bu ürünlerin yıllarca kullanılabilme özelliği sayesinde kısa sürede kendilerini amorti edecek ve ilerleyen yıllarda üretim maliyeti düşecektir.

Keçe Saksıların Sunduğu Avantajlar

Keçe saksı uygulamaları geniş alanlara ihtiyaç duymadan bitki üretimine iman sağlar. Sadece bir duvarda bile harikalar ortaya konabilir. Toprakla uğraşmak insanların ruh sağlığına iyi geldiği gibi görsel keyif de yaşanır.

Keçe duvar saksısı içindeki bitkilerin toprakları hava ile temas halindedir. Bu nedenle toprağın havalandırılması için çapa işlemine gerek kalmaz. Ayrıca yukarıda duran bitkilere zararlılar da ulaşamaz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu