Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Duvar Çıtası

Duvar Çıtası

Dekorasyon önerimiz duvar kalasının şekli değil, uyguladığınız renk kombinasyonları ile alakalıdır. Hangi duvar rayı modelini tercih ederseniz edin, bu uygulamayı farklı renk kombinasyonlarını göz önünde bulundurarak planlıyorsanız benzersiz bir dekor şeması oluşturabilirsiniz. Örneğin duvar çıtalarını arka planda duvarın rengiyle kontrast oluşturacak şekilde özelleştirebilir veya farklı renk kombinasyonları oluşturarak aynı duvar çıtası desenini uygulayabilirsiniz.

Sıklıkla tercih edilen bir diğer duvar çıtası düzenlemesi ise farklı duvar çıta modellerini bir arada seçmektir. Duvar çıtaları genellikle iç içe çerçevelerde düzenlendiğinden, farklı duvar çıtalarını birleştirmek, bir finişe görsel zenginlik katmak için bir yaklaşım olabilir. Bu uygulamada önemli bir nokta, görsel uyumsuzluk yaratmayacak ve tek bir bütün halinde birleştirilebilecek modeller arasında seçim yapmaktır. Kaliteli duvar çita ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu