Sponsorlu Bağlantılar

İşyeri Hekimliği Kursu

İşyeri Hekimliği Kursu

İş sağlığı ve güvenliği uzmanı olmak için gerekli şartların başında bölümün ve lisansüstü programın uygunluğu gelmektedir. Bu bölümler ve programlar ilgili bakanlık tarafından belirlenmiş ve aşağıda belirtilmiştir:

  • Mimarlık fakültelerinin tüm bölümlerinden diplomalar
  • Mühendislik fakültelerinin tüm bölümlerinden diplomalar
  • Teknik Eğitim Fakültelerinin Tüm Bölümlerinin Diplomaları
  • Fen Fakülteleri; Fizik, Kimya, Biyoloji Bölümlerinde Diplomalar

Meslek okulları; İş Sağlığı ve Güvenliği Programları Diplomaları bakanlık tarafından kabul edilen diplomalardır.

İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri hakkında bilgi verir misiniz?

İş sağlığı ve güvenliği uzmanı olmak isteyenlerin, eğitimleri düzenlemek üzere bakanlık tarafından yetkilendirilmiş İSG kursu ve işyeri hekimliği kursu gibi eğitim kurumlarından eğitim almaları gerekmektedir. Sera Akademi Kursu, yıllardır bu alanda eğitim kursları düzenleyen Sera Akademisi, aynı zamanda bakanlıktan gerekli izin ve yetkilerle donatılmış bir eğitim kurumudur. Eğitim kurumumuz ağırlıklı olarak İSG ve diğer sağlık personeli kursu eğitimi almak isteyen kursiyer adaylarından oluşmakta olup;

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bölüm veya programlardan alınan diploma, doğum belgesi, kurs başvurusu gerekli.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu