Sponsorlu Bağlantılar

Göktürk Veteriner Hizmetleri

Göktürk Veteriner

Hayvanların da insanlar kadar hasta veya rahatsız olabileceği unutulmamalıdır. Hayvanların semptomlardan en iyi şekilde kurtulması için veteriner hekim seçimi de hastane seçimi kadar dikkatli olmalıdır. Göktürk pet market, Göktürk bölgesinde minik dostlarınızın bakım ve tedavisi için hizmet vermektedir. Bu hizmet sayesinde hayvanlarınızın yaşam kalitesini artırabilirsiniz. Kedi kısırlaştırma hizmeti de vermekteyiz.

7/24 hizmet

Arkadaşlarınızın hastalığına en iyi şekilde müdahale edebilmek için veteriner kliniğinin 7/24 acil servisinden yararlanın. Dahiliye, cerrahi gibi alanlarda küçük dostların rahatsızlığına göre müdahaleler yapılır. Bu sayede hayvanların genel sağlık profillerine en kısa sürede çözümler bulunur. Kemerburgaz Veteriner Kliniği üzerinden hayvanlarınızın aşı taleplerini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın yemeklerini de talep edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu