Sponsorlu Bağlantılar

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

İnsanlarla sohbet etmek kişinin ruhunu doyurur. Olumlu duygular ancak karşılıklı iletişim ile mümkündür. Geveze sohbet Türkiye’nin her yerinden insanların buluştuğu bir sohbet sitesidir. Dijital dünyanın bu kadar gelişmiş olması sohbet dahil bir çok alışkanlığı bünyesine almış olmasından kaynaklanır. Mynet sohbet ile günün hiç bir saati kendinizi yalnız hissetmezsiniz.

Sohbet Odaları

Sohbet odası mantığı her konudan konuşulabilmesi mantığı ile düzenlenmiştir. Akşam vakti insan ilişkilerinden konuşmak isterken gündüz vakti spor faaliyetlerinden konuşmak isteyebilirsiniz. Zurna sohbet birçok farklı sohbet odası ile her kesimden insanı bir arada buluşturur.

Ücretsiz Sohbet 

İletişim kurmak ve muhabbet etmek ücretsiz olmalıdır. Site hiçbir kullanıcısından ücret almaz. Kendinize ait bir kullanıcı adı belirleyerek hemen sohbete başlayabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu