Sponsorlu Bağlantılar

Etkili Online Fal

Online Fal

Birçok kişinin tutkusu fal baktırmaktır. Bir sıkıntıya düştüklerinde ya da moral bulmak için fal baktırmak artık zor değil. Online siteler bu noktada imdadınıza yetişmektedir. İstediğiniz konuya göre fal çeşidini seçip anında gönderebilirsiniz. Ekstra soru sorabilir ve tavsiye alabilirsiniz.

Fal Çeşitleri

Fal çeşitleri çoktur ve her bir falın farklı enerjisi vardır. Kahve içip fincanı kapattıktan sonra kahve falı baktırmak çok kolaydır. Fincanda çıkan sembollerle her bir şekil detaylıca yorumlanır. Aşk, iş ve para konuları için tarot falı tercih edilebilir. Kartlar anlık durumu size bildirir, gelecek hakkında detaylı bilgi verirler. Aşk konuları hakkında çok sorularınız varsa katina falı seçilmelidir. Fakat bu fal çeşidinin enerjisi yoğundur ve sürekli danışmanlık alınması tavsiye edilmez. Bu fallardan sonra melek kartı ile meleklerin mesajını da duyabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu