Sponsorlu Bağlantılar

Baby Icon Beauty Istanbul Fuarında Büyük İlgi Gördü

Baby Icon Beauty Istanbul Fuarında Büyük İlgi Gördü

 

Her yıl düzenlenen Beauty Istanbul fuarı bu yıl çok renkli geçti. Ülkemizden ve dünyadan pek çok katılımcı ile gerçekleşen Beauty Istanbul fuarı kozmetik camiası için oldukça büyük bir etkinlik. Fuar alanında oluşan kalabalık ve uzun kuyruklar bu yılki fuarın ne kadar coşkulu olduğunun bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

 

Baby Icon markası da bu yıl Beauty Istanbul’da yerini aldı. Baby Icon standına olan ilgi oldukça yüksekti. Baby Icon anne ve bebek bakımına dair çözümler ve ürünler üreten bir firma. Firmanın öne çıkan mottolarından biri temiz, sağlıklı ve doğal formüller kullanması.

 

Aynı zamanda Baby Icon Türkiye’de bir ilki de gerçekleştiriyor ve  ürünlerinde termal su kullanıyor. Termal su ile üretilen bebek şampuanı firmanın dikkat çeken ürünlerinden bir tanesi.

 

Baby Icon saç ve vücut şampuanı yeni doğanların ve çocukların, vücudunu ve saçını temizlemek için özel olarak formülize edilmiş ve üretilmiş. Ayrıca saç ve vücut şampuanı dışında yeni doğan bebekler için farklı ürün seçenekleri de bulunuyor.

 

Termal su sayesinde, suyun kurutucu etkisini nötralize eder. İçeriğinde bulunan papatya ve ıhlamur çiçeği özleri sayesinde bebekleri ve çocukları rahatlatır, banyo suyunun kurutucu etkilerini azaltırken saçlara ipeksi parlaklık verir. Saçın kolay biçim almasını sağlar.

 

Baby Icon anne ve bebek bakımı konusunda gelecekte de oldukça dikkat çeken yerli girişimlerden birisi olacağa benziyor. Bu güzel marka ile tanışmak Beauty Istanbul fuarının bize kattığı en güzel artılardan bir tanesi oldu.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu