Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Kornişçi

Antalya Kornişçi

Korniş, tül ve kumaş perdelerin asılmasında kullanılan korniş profilidir. Korniş plastik ve/veya alüminyumdan yapılmıştır. 50 yılı aşkın bir süredir dünya çapında kullanılmasına rağmen, perde çubukları hala perdeler için en popüler askı sistemlerinden biridir. Korniş sayesinde perdelerin kolayca açılabilmesi ve duvar kenarlarına estetik bir şekilde yerleştirilmesi, korniş sayesinde perdelerin sessiz açılıp kapanabilmesi, korniş ile birlikte kullanılan perdelerin tercih edilmesinin başlıca sebepleridir. Antalya Kepez korniş ustası ihtiyacınız için buradayız.

Perde; Ev dekorasyonu denilince ilk akla gelen vazgeçilmez ve estetik bir ürün olsa da perdeleri taşıyan kornişlere aynı öncelik ile değer verilmiyor. Elbette bunun en önemli nedenlerinden biri de ev dekorasyonunda tartışılmaz bir ürün olan korniş hakkında yeterli ve faydalı bilginin tüketiciye ulaştırılamaması. Antalya perde korniş montajı için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu