Sponsorlu Bağlantılar

Akasya Ahşap

Akasya Ahşap

Kapalı bir sandığın taşıyabileceği yükün %80’i kadar yük kapasitesine sahiptir. Parmak boşlukları olduğu için bu kutu yapısındaki sandıklar hava ve su alabilir. Bununla birlikte fuar sandığı ve birçok çeşitli modellerde Akasya Ahşap’ta bulunmaktadır.

Forklift girişleri tüm kutularımızda mevcut olup, forkliftlerin kolay girip çıkabilmesi için yerden 10 cm yükseklikte yapılmıştır. Bu sayede forklift ayakları, kutu ve kasaları sıkışma ve problemlerle karşılaşmadan kolaylıkla kaldırabilmektedir.

Parmak ahşap ambalaj ürünleri, ahşabın belirli aralıklarla birleştirilmesiyle malzemelerin taşınması için yapılan ahşap taşıma araçlarıdır. Bu ahşap ambalaj taşıma araçları günümüzde ağırlıklı olarak havalandırma ve görünüm kontrolünün arandığı durumlarda kullanılmaktadır. Parmaklı sandık farklı ebat ve yük kapasitelerinde hazırlanabilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu