Sağlık

Koronavirüs döneminde gözlerinizi mavi ışıktan koruyun

Atasun Optik, her yüz tipine uygun olarak tasarladığı I-Block koruyucu gözlükler sayesinde tablet, bilgisayar, cep telefonu, televizyon gibi dijital ekrana sahip pek çok teknoloji ürününün yaydığı mavi ışıktan korumaya yardımcı oluyor. Evde geçirilen uzun sürelerin yanı sıra tatillerde de telefon, bilgisayar ve tabletlerin her an yanımızda olması bu cihazların kullanım süresinin artmasına ve kişilerin daha fazla mavi ışığa maruz kalmasına neden oluyor. Gün boyunca dijital cihazların yaydığı mavi ışık göz yorgunluğuna ve konsantrasyon sorunlarına neden olurken hayat kalitesinin de etkilenmesine yol açabiliyor.

Atasun Optik I-Block koruyucu gözlükler gözlerde meydana gelen yorgunluğu azaltmaya yardımcı olurken herkesin rahatlıkla kullanımını sağlayacak şekilde tasarlandı. Doğal görünüm ve konforlu tasarımıyla; evde, iş yerinde, tatilde kısacası günlük hayatın her alanında kullanabilen I- Block Koruyucu Gözlükler 89 TL’den başlayan fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.

I-Block koruyucu gözlüklere, hizmet veren Atasun Optik’lerden, www.atasunoptik.com.tr’den ve Atasun Optik mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

* I-Block (Güneş Gözlüğü), mavi filtreli camları olan bir koruyucu gözlük olup tıbbi cihaz değildir ve kişisel koruyucu ekipman olarak sınıflandırılmaktadır.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu