Sağlık

Antalya Tüp Bebek Doktoru

Tüp bebek tedavisi çocuğu normal yollar ile olmayan kişilerin tercih ettiği bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi ülkemizde çok başarılı olan ve tüm dünyaya ismini duyuran Antalya tüp bebek doktoru tarafından yapılmaktadır. Uygulanan tedavi süresi bazı zamanlarda uzun olsa da sonuç olarak tüp bebek tedavisi yaptıran her bireyin çocuğu olabilmektedir.

Bazen çocuğu olmayan taraf erkek olabilir. Erkeklerin çocuğunun olmaması bir çok nedene dayanabilir. Erkeklerin kısırlık tedavisinde de yapılan bir çok tedavi sistemi erkeklerin de çocuklarının olmasını sağlamaktadır. Yapılan sağlık işlemleri sonrasında kısırlıktan kurtularak bebeği olan erkek sayısı da bir hayli fazladır. Tüp bebek sadece çiftlerin değil ekip işi olarak yapılır.

Ana görev her zaman çiftlere aittir. doktor, embriyologlar, hemşireler, hastane personeli çiftlerin bebeklerinin olması için bir takım çalışmalar yapmaktadır. Acil çalışmaların da gerektirdiği bu ekip sayesinde bebeği olması istenen çiftin bebeğinin olabilmesi için kliniklerde yatış yerleri de bulunmaktadır. Yatış her zaman gerekli olmayabilir. Bazı kadınların düşük tehlikesi olduğu için yatış gerekebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu