Sağlık

26 bin 700 eczaneye dokunacaklar

Eczacıların ihtiyacı olan ürünlere kolayca ulaşabildiği alışveriş platformu Novadan, 01-05 Şubat 2021 tarihleri arasında 5+5 kampanyası gerçekleştiriyor. Yaklaşık 300 sağlık ürününde rakipsiz indirim avantajı sağlanan kampanya, Türkiye genelinde hizmet veren 26 bin 700 eczanenin ihtiyacını uygun fiyat ve hızlı kargo ile karşılamayı hedefliyor. 

 

Eczaneler için 5+5’lik fırsat

 

Eczanelerin ihtiyaçlarını analiz ederek, en uygun sağlık ürünlerini, en doğru zamanda ulaştırılmasını sağlayan Novadan’ın Kurucu Ortaklarından Haki Poyraz kampanyaya ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Kaybedeni olmayan 5+5 kampanyası ile eczanelerin ihtiyaç duyduğu ilaç dışı sağlık ürünlerini rakipsiz fiyatlarla sunuyoruz. Yılın ilk kampanyasında hedefimiz 26 bin 700 eczanenin indirimli fiyat avantajından yararlanmasını sağlamak. 1.000 TL’ye varan hediye kuponlarla benzersiz bir alışveriş deneyimi eczacıları bekliyor.”

 

Yeni üyelere kargo ücretsiz

 

Novadan, 5+5 kampanyasıyla üyelerine özel, her gün 1.000 TL, 750 TL veya 500 TL değerinde hediye alışveriş kuponu kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılarak yeni üye olanlar için ise ücretsiz kargo avantajı bulunuyor.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu