Penis Protezi Kimler İçin Uygundur?

0
53

Penis Protezi Kimler İçin Uygundur?

Penis protezi ülkemiz erkeklerinin büyük bir kısmında yapılması mümkün olan operasyonlar arasında yer alır. Özellikle yaşa bağlı olarak birçok erkekte ilerleyen yaşlarda penis problemleri ortaya çıkmaya başlar. Daha sağlıklı bir cinsel yaşam isteyen erkekler penislerinde istenilen sertliğe ulaşamadıklarında birçok farklı yöntem ile tedavi olmaya çalışırlar. İlaç ve diğer tedavi yöntemleri istenilen sonuçları vermediğinde devreye giren penis protezi ile daha sağlıklı penislere sahip olmak ve uzun soluklu cinsel yaşantılara dahil olmak da mümkün olur.

Damar sertliği veya şeker hastalığı bulunanlar, sinir sisteminde bozukluk olanlar, koroner arter rahatsızlığı bulunanlar, karaciğer yetmezliği ya da damar sistemi rahatsızlığı bulunan erkeklerde erektil disfonksiyon rahatsızlığı görülebilir. Sertleşme bozukluğu olarak nitelendirilen bu rahatsızlığın tedavisi için erkekler penis protezi tedavisine başvurabilir ve mutlu sonuçlara ulaşabilir.

ED1000 Tedavisi Nedir?

ED1000 tedavisi ile sertleşme sorunu yaşayan erkeklerde sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmak da mümkün olur. Penis üzerinde yapılan küçük müdahaleler ile gerçekleştirilen ED1000 tedavisi ile aynı gün iyileşmek ve sosyal yaşama dönmek de mümkün olur. Penis üzerinde lazer ışınları ile yapılan tedavide damarların gelişmesi ve kan akışının hızlanması amaçlanır. Tıkalı damarların açılması ile daha sağlıklı penisler elde edilir ve sağlıklı cinsel ilişkiler yaşamak mümkün olur.

ED1000 Tedavisi Nerede Yapılır?  

ED1000 tedavisi sağlık merkezlerinde veya polikliniklerde rahatlıkla yaptırılabilecek bir operasyondur. Uzman doktor eşliğinde yaptırılacak bir ED1000 tedavisi ile başarılı sonuçlar elde etmek de mümkün olur.

Penis Protezi Kimler İçin Uygundur?

Peniste ilerleyen yaşlarda bazı sorunlara bağlı olarak istenilen sertliği yakalayamayan erkekler penis protezi uygulamasıyla daha sağlıklı penislere sahip olabilir. Sigara kullanımı ve daha birçok alışkanlıktan kaynaklı olabileceği gibi tansiyon gibi kalıtımsal hastalıklara bağlı olarak da penislerde sertleşme problemi görülebilir.  Yaşa bağlı olarak da görülebilen penis sertleşmeme problemi için tercih edilen penis protezi ile yüzde yüze varan başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür. Hem sağlıklı hem de sürekli bir cinsel yaşam hayal eden erkekler hiç düşünmeden bu tedavi yöntemine başvurabilir.

Penise Şok Dalga Tedavisi

Son derece rahat geçen operasyonlar neticesinde seanslar tamamlandıktan sonra erkekler her koşulda kolay sertleşen penislere sahip olur. Peniste sertleşmeye yönelik olarak uygulanan tedavi yöntemlerinden herhangi bir sonuç alamayan erkekler şok dalga tedavisi ile sağlıklı penislere sahip olabilir. Hastaneye veya polikliniğe yapılan başvurunun ardından ön muayeneye alınan erkekler tetkikleri yaptırarak ameliyat sürecini başlatır.  Herhangi bir anestezi gerektirmeyen operasyonlar neticesinde kısa süre içerisinde penisin iyileşmesi mümkün olur. Penise şok dalga tedavisi ile sertleşmeyen penislerin ilişki esnasında sertleşmesi sağlanır.

Penis Protezi Operasyon Süreci 

Penis protezi son derece basit bir operasyon olduğu için güven verir ve erkekler kısa süre içerisinde sosyal yaşamlarına geri dönebilir. Penis protezi uygulamalarında penisin içerisine belirli ölçülerde ve özelliğe sahip olan bir silikon parça yerleştirilir. Ardından erkekler iyileşme sürecinde gerekli steril özelliklere dikkat ederek 6 hafta içerisinde tamamen iyileşebilir. Penis içerisine takılan silikonlar sahip olduğu özelliklere göre penisin ilişki sırasında hazır halde bulunmalarını sağlar.

Penis protezi uygulamalarında penise iki farklı silikon malzeme yerleştirilir. Pompalı ve pompasız olarak yerleştirilen bu silikon malzemeler ilişki esnasında minik bir yardımla penisin hazır hale gelmesinde etkilidir. Penisin dış ölçülerinde herhangi bir değişiklik yaratmayan bu protezler ilişki esnasında penisin sertleşmesini sağlar. Penis protezi uygulamaları birçok durumda kalıcılık sağlar ve uzun dönemler boyunca tekrar uygulamalar gerektirmeden erkeklere rahat bir cinsel yaşam fırsatı sunar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here