Özel Günlerin En Çok Tercih Edileni Abiye Tesettür Elbise!

0
29

Özel Günlerin En Çok Tercih Edileni Abiye Tesettür Elbise!

Düğün, nişan, kına gibi özel günlerde tesettürlü hanımların vazgeçilmezi abiye tesettür elbise modelleri olmaktadır. Bu ürünler gerek kumaş yapısı gerekse renkleri ile göz alıcı bir güzelliğe kavuşmaya imkân tanıyor. Yapılacak doğru seçimler ile harika kombinler yapmak mümkündür. Son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği elbise modeli olan bu ürünler ile siz de şıklığınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Abiyelerin kullanım alanının fazla olması ve çok özel birer ürün olmaları sebebiyle seçimi yapılırken titiz davranmak, vücut ölçülerine uygun ürünler seçmek gerekiyor. Özellikle ölçü konusunda yapılacak ufak hatalar tesettür elbise modelinden yeterli verimin alınamamasına sebep olabilir. Ayrıca yapılacak eşarp bağlama modeli de bu ürünleri kullanırken oldukça önemlidir.

Abiye Tesettür Elbise Seçimi

Elbise seçimi yaparken öncelikle her elbiseye ait beden tablosu dikkatlice incelenmelidir. Tesettür elbise modellerinde beden tablosu değişiklik gösterebilir. Bir elbisenin 36 bedeni tam olurken diğer bir elbisenin 38 bedeni üzerinize tam olabilir. Bu kumaş yapısı ve esneme payıyla orantılı olarak değişebilmektedir. Bu tarz bir sorun olmaması adına elbise seçerken mutlaka tabloyu incelemeniz gerekiyor. Bir diğer önemli nokta renk seçimidir. Eğer eşarp ve elbisenizde renk uyumunu yakalarsanız harika bir kombin yapabilirsiniz. Diğer bir husus ise alınacak abiye modeli ile uyumlu ayakkabı ve aksesuarlara sahip olmaktır. Eğer doğru bir aksesuar seçimi yaparsanız bu sayede elbisenizin daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Uyumlu aksesuarlarınızın olduğu modelleri tercih ederseniz bu sayede yeni aksesuar almanıza da gerek kalmaz.

Abiye Tesettür Elbise Renk ve Model Seçenekleri

Model olarak abiye tesettür elbise kumaş yapısına göre farklılıklar oluşturabilir. Bazı kumaşlar parlak yüzeye sahipken bazı kumaşlar düz, parıltısız olabilmektedir. Bir diğer model faktörü ise pullardır. Bazı tesettür elbise modellerinde pullar yer alıyor. Bu pullar ise parlak yapısı ile üzerinizdeki ürünün ışıklar altında parıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Bir diğer model seçeneği ise 2 parça şeklinde görünüme sahip olan abiyelerdir. Bu ürünler sanki etek ve gömlek giyilmiş gibi bir hava katacaktır. Ayrıca üzerlerinde yer alan tül detayları ile daha şık görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Renk açısından sınıflandırma yapılacak olursa düz ve desenli olarak abiye modelleri bulabilirsiniz. Tesettür elbise modelleri içinden düz renk elbise ve eşarp seçebilirsiniz. Daha farklı bir kombin içinse desenli modelleri ve taşlı, kemer detaylı elbiseleri tercih edebilirsiniz.

https://modamesra.com/tesettur-elbise/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here