Nükhet Duru ve Kenan Doğulu’nun birlikte seslendirdiği ‘Seninle’nin klibi yayında

0
85

Nükhet Duru, kült şarkılarından oluşan ‘Hikayesi Var’ albümünün son klibi Kenan Doğulu ile seslendirdiği ‘Seninle’ şarkısı oldu. Kenan Doğulu ile seslendirdiği ‘Seninle’ şarkısının sözleri Nükhet Duru’ya, bestesi Onno Tunç’a ait, düzenlemesini ise Ozan Doğulu yaptı.

 

Nüket Duru’nun Poll Production ve En Production iş birliğiyle hayata geçen ‘Hikayesi Var’ albümü geçmiş yıllara damgasını vuran şarkılarının, yeni düzenleme ve yorumlarıyla farklı bir müzik deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Nükhet Duru’nun Kenan Doğulu ile seslendirdiği ‘Seninle’ daha önce Ata Demirel ile söylediği ‘Mahmure’, Mabel Matiz ile söylediği ‘Nerde’ ve Ceylan Ertem’le söylediği ‘Destina’ şarkılarının kliplerinde de olduğu gibi Mu Tunç imzalı.

‘Hikayesi Var’ adlı albümünde yorumculuğunu beğendiği, bir arada söylemekten keyif aldığı dostlarını ağırlayan Nükhet Duru’ya bu yolculuğunda müzik dünyasının birçok değerli ismi eşlik etti. ‘Hikayesi Var’ adlı albümünde Sıla, Mabel Matiz, Kenan Doğulu, Evrencan Gündüz, Funda Arar, Zeynep Bastık, Kalben, Ceylan Ertem, Sena Şener, Rubato ve Ata Demirer Nükhet Duru’nun sevilen şarkılarını birlikte seslendiriyor.

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here