MARVEL Future Fight’ta Inhumans ve X-Men savaşı başladı

0
109

Dünya çapında 120 milyonunun üzerindeki oyuncusu olan MARVEL Future Fight yeni bir güncelleme yayınladı. MARVEL’ın “Inhumans vs. X-Men” çizgi roman hikayesi ve diğer popüler Inhuman maceralarından esinlenilerek yapılan Inhuman ve X-Men karakterleri son güncellemeyle birlikte MARVEL Future Fight’a eklendi. Bugün yayınlanan güncellemeyle birlikte oyun deneyimini enginleştirecek birçok geliştirme yayınlanıyor.

İki yeni karakter, şarkıcı superstar mutant Dazzler, ve Thanos’un Inhuman oğlu Thane karakterleri, Black Bolt için Marvels X kostümü, Medusa için Inhumans vs. X-Men kostümü, Iceman için X-Men Blue kostümü ve Harika Kız (Kamala Khan) için Inhumans: Attilan’ın Yükselişi kostümü getiriyor.

Netmarble’ın MARVEL Future Fight oyununa ayrıca, Alternatif Moda ‘Hikâye Parçası’ adında yeni içerik eklendi. Hikâyeden toplanan parçalar başka eşyalarla sentezlenip takas edilebiliyor. Ek olarak oyuncular her hafta güncellenen Bonus Kahramanla hikâyeyi tamamlayarak daha fazla parça alabiliyor. Normal ve Nihai zorlukları ayrıca Bölüm 11 ve 12 olan ‘Topyekün Savaş” da Alternatif Moduna ekleniyor.

MARVEL Future Fight’ın diğer güncellemeleri şunları içeriyor:

  • ‘Potansiyel Uyandır’ özelliğini daha güçlü kılan ‘Potansiyel Yükselt’ özelliğiyle daha da güçleniyor.
    • ‘Potansiyel Uyandır’ yeteneği maksimum seviyeye ulaştığında oyuncular ‘Potansiyel Yükselt’e ulaşabilirler
    • Oyuncular ‘Potansiyel Yükselt’e ulaştığında, Kategori-3 kahraman seviyeleri daha da güçlü bir seviyeye ulaşır
  • Black Bolt şimdi Kategori-3’e geliştirilebilir ve yeni nihai yetenekleri eklendi
  • Dazzler, Thane, Black Bolt, Karnak, Gorgon, Inferno ve Maximus için ‘Potansiyel Farket’ özelliği açıldı
  • Medusa için yeni uyanmış yetenekler ve ‘Potansiyel Uyandır’ özelliği açıldı.

MARVEL Future Fight dünya çapında 120 milyonunun üzerindeki oyuncularıyla beraber beşinci yıldönümünü kutladı. Oyuna dünya çapında App Store® ve Google Play™ üzerinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here